Decorcenter Magazine
Newsy
Przegląd trendów
Artykuły
Targi
Wystawy
Konferencje
Katalog firm w Polsce
Katalog firm na świecie
Forum Dekoratingu
Redakcja magazynu
Kontakt
PRZEPRASZAMY - PORTAL W BUDOWIE
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY LUB ODWIEDZIN WKRÓTCE!
DECORCENTER MAGAZINE to projekt, który będzie poświęcony w całości sztuce dekoratywnej; przedstawimy historię wzornictwa dekoracyjnego oraz także najświeższe trendy oraz firmy, które zajmują się wzornictwem oraz dekoracją wnętrz. Zaprosimy także naszych Czytelników na targi, wystawy i eventy poświęcone właśnie ogólnie pojętemu dekoratingowi (dekorowaniu wnętrz).
Będziemy się starali służyć pomocą przy dokonywaniu wyboru firm oraz stylów. O problemach i pomysłach będzie można porozmawiać na naszym forum...
Chcemy by w naszym centrum znaleźli Państwo poradę i rozwiązanie każdego problemu. Z nami dekoracja wnętrz będzie czystą przyjemnością!
W przyszłości nasze Centrum świadczyć będzie również usługi doradcze i konsultingowe z zakresu oceny dopasowania stylu i harmonii wnętrz mieszkalnych.
Już dziś zapraszamy do rozmów odnośnie zakupu powierzchni reklamowej...
Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt na adres e-mailowy:
                                                                                     decorcenter.magazine@ip.org.pl

Prace nad projektem portalu rozpoczęliśmy w grudniu 2008 roku, natomiast od dnia 1 stycznia 2009 r. można podziwiać w sieci pierwszy layout serwisu. Mamy nadzieję, że przypadnie on do gustu naszym Czytelnikom, ale w planach mamy kilka różnych wzorów designu strony, tak by każdy nasz Gość mógł wybrać sobie taki z jakim czuje się najlepiej. Mamy nadzieję, że na przełomie lutego i marca nasz magazyn ruszy już pełną parą.


JUŻ WKRÓTCE NASZ NOWY PROJEKT!

Copyright © Decorcenter Magazine Polska | IP 2008-2017